משטח למטבח​

מידע נוסף

לבחור משטח מתאים ונכון


במטבחים אנו בוחרים משטח עבודה שישרת את הצרכים שלנו במטבח, למשל שיהיה רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו תהיה נוחה ויעילה, שניתן יהיה לנקות אותו בקלות, שיהיה עמיד בפני מים או כתמים ולכן קיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה איכותי ועמיד לאורך שנים. משטח עבודה משיש הוא אחד החומרים היוקרתיים, ומדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו ממעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, חשוב לבחור אך ורק משטח מתאים ונכון. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר שיהיה יקר ביותר רק בעת רכישת משטח שיש איכותי.


משטחים מטבח סוגים שונים של משטחים


אם תבחרו ב משטח למטבח מעץ למשל אלו תמיד משטחים נפוצים ואהובים, כי הם יפים, טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, והם יוצרים אוירה נעימה וביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק באחריות ובתשומת לב ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא טיפול מתאים חומר גלם זה ייהרס. לכן הבחירה בין משטחים שונים- אם זה נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה תמיד לשלב בין המתאים ביותר לעיצוב המטבח אך עם זאת נוח לשימוש.


משטח למטבחים מעלות וחסרונות בבחירת משטח


בכל חומר גלם שנבחר יש יתרונות וחסרונות וגם במשטחים השונים למטבחים. משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח ולכן חשוב לבחור את חומר הגלם בהקפדה, ולהתאים את כל החומרים לצרכים של דיירי הבית. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירי אוכל, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה כתמים של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בחוכמה בעיצוב.

 

משטחים למטבחים מבחר שונה של משטחים

 

מגוון הסגנונות של המטבחים כיום כמעט אין סופי למשל אם תבחרו במשטח למטבח מעץ אלו תמיד משטחים נפוצים ואהובים, הם טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, והם יוצרים אוירה ביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק באחריות ובתשומת לב ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא טיפול מתאים חומר גלם זה ייהרס. לכן הבחירה בין משטחים שונים- אם זה נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה תמיד לשלב בין המתאים ביותר לעיצוב המטבח אך עם זאת נוח לשימוש.

 

המשטח למטבח אפשרויות בחירת משטח

 

כמובן שבכל חומר גלם שנבחר יש יתרונות וחסרונות וגם במשטחים השונים למטבחים. משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח ולכן חשוב לבחור את חומר הגלם בהקפדה, ולהתאים את כל החומרים לצרכים של דיירי הבית. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירים, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה כתמים של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בעיצוב.

 

לבחור את המשטח המתאים למטבח

 

משטח עבודה במטבח מטרתו שישרת את הצרכים שלכם במטבח, למשל שיהיה רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו תהיה נוחה ויעילה, שניתן יהיה לנקות אותו בקלות, שיהיה עמיד בפני מים או כתמים ולכן קיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה איכותי ועמיד לאורך שנים. אם תרצו למשל משטח עבודה משיש הוא אחד החומרים היוקרתיים, ומדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו ממעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, חשוב לבחור אך ורק משטח מתאים ונכון. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר שיהיה יקר ביותר.

 

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים