שיש לפיטק

משטחי שיש למטבחלעיצוב מטבחים מעולים

כמו בתחום האופנה גם בתחום עיצוב מטבחים ניתן למצוא אופנות טרנדים ומגמות שונות. כיום, בתרבות האירוח והבישול הפך המטבח למקום מרכזי המאופיין בחום משפחתי, הביתיות הישראלית והרצון כיום לעצב את מרכז הבית ולא להתפשר בתחום עיצוב המטבח. עיצוב מטבחים על פי המגמות מקורו ממספר איכויות וסגנונות. כיום קיימים בשוק אפשרויות רכישה רבות ואין סופיות, חברות ונגריות מטבחים, וכן יבואני מטבחים. המקצוענות, האיכות, אופן הבניה והקליעה לטעמו ולצרכיו האישיים של הלקוח חשובים לאין ערוך בתחום עיצוב המטבחים, משטחי שיש למטבח.  משטחי שיש למטבח מגמות עיצוב מגוונות מגמות העיצוב השונות במטבחים באות בעיקרם מאירופה שם עיצוב מטבחים מוביל את השוק העולמי ומשפיע גם על השוק המקומי, תוך מגמת עיצוב מובנה מראש לבחירת הלקוח והתאמת עיצוב המטבח בצורה מרשימה המתאימה למדדיו של הבית ולעיצובו הכללי. המטבח עם השיש מהווה את מרכז השוק בתחום עיצוב מטבחים בשילוב מגמות ועיצובים מקוריים ומרשימים ואף מפתיעים ומעוררי התפעלות הנוגעים לכל סגנון, טעם ותקציב. אין ספק גם כי תחום עיצוב מטבחים מתאפשר גם באופן פרטי באמצעות נגריות מטבחים או שיפוצים ומאפשרים התאמה מקצועית ואיכותית לכל טעם וסגנון אם הוא פשוט או גרנדיוזי.  משטחי שיש למטבחים שילובים של טכנולוגיות ועיצובים עיצוב מטבחי שיש מתאפיין בנוסף בשילובי טכנולוגיות וקשת גוונים מרהיבה המשלימה את עיצוב הבית ולמעשה מתוכננת בהתאמה לעיצוב הביתי הכללי, כאשר עיצוב מטבחים מהווה השלמה יוקרתית לעיצוב חדר האירוח או הסלון בבית. אלמנט חשוב נוסף ומרכזי בשילוב של שיש במטבחים הוא ניצול מקסימאלי של חלל המטבח עקב היותו מקום המרכז פעילות רבה ותנועתיות, ונדרש לשטחי אחסון ואירוח רבים ונוחים. בחירת מיקום הארונות, המגירות ואיכותם כך שיהיו פונקציונאליים ועמידים לאורך שנים רבות, ועד לעיצוב הכיור, משטחי שיש למטבח, שולחן אוכל, אי, שילוב הכיריים, התנור והמקרר וכן חלונות המטבח באופן חכם ומרהיב שיהיה שימושי ונוח, אך גם תואם לקו העיצוב של המטבח. ישנם כיום מגוון רחב ואין סופי בתחום עיצוב המטבחים בנושא סגנון הארונות, המשטחים וכל האביזרים הרבים הנדרשים, סוגים מגוונים של חלונות המשתלבים כולם בהתאמה לקווי עיצוב שונים ולמגמות הנרחבות, המשתנות והאופנתיות בתחום. בסופו של דבר התאמת השיש או המטבח שיתאים לכם תלויה בצרכים שלכם, והאם המטבח מהווה מקום מרכזי בביתכם בו אתם נוכחים או מבשלים שם רבות. חשוב לזכור שלכל משטח יתרונות וחסרונות שצריכים גם הם להתאים לצרכים שלכם.

שיש לפיטק

משטח למטבחיתרונות וחסרונות בבחירת משטח

בבחירה של משטחים למטבח יהיו חסרונות או יתרונות בכל חומר גלם שנבחר. יש לבחור את משטח העבודה במטבח ואת חומר הגלם ממנו הוא יהיה עשוי, כי משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח וחשוב להתאים אותם לצרכים של דיירי הבית. קיימים שלושה סוגי משטחים למטבח שהם העיקריים ביותר: הנירוסטה השיש והעץ. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירי אוכל חמים מבלי לחשוש, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה טביעות אצבע או שאריות של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בחוכמה בעיצוב. לרוב הוא מגיע עם כיור מובנה, כך שאם רציתם כיור אחר, תצטרכו להודיע על כך מראש.  משטח למטבח חשיבות הבחירה הנכונה בבחירת משטח עבודה יש לוודא שהוא רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו נוחה ויעילה, ניתן לנקות אותו בקלות, הוא עמיד בפני מים או כתמים וקיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה עמיד לאורך השנים. במשטח עבודה משיש זהו אחד החומרים היוקרתיים, כי מדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו במעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, זוהי בהחלט בחירה פופולארית וקלאסית. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש בטווח מחירים שונה. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר, אך הוא יהיה יקר ביותר רק בעת רכישת משטח למטבח שיש איכותי.  משטח למטבח מגוון של סוגים משטח למטבח מעץ למשל אלו משטחים יפים, טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, שיוצרים אוירה נעימה וביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק רבות ולטפל בעץ באמצעות חומרים מתאימים ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא הטיפול המתאים חומר גלם זה ייהרס או יגלה עמידות נמוכה יותר ביחס למשטחים אחרים. לכן הבחירה בין משטחים שונים- נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה לשלב בין המתאים ביותר לסגנון ועיצוב המטבח ועם זאת נוח לשימוש.

שיש לפיטק

אבן קיסר השקעה וחדשנות

חברת אבן קיסר היא חברה למשטחי קוורץ טבעי שנוסדה בשנת 1987, והייתה לחלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים. עם השקעה וחדשנות, מחקר ופיתוח רב, והודות לצוות עובדים מקצועי ומיומן וכן לתשתית שוק מתקדמת זו אחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום המשטחים. למעלה מעשור אבן קיסר ממשיכה לקבוע טרנדים חדשים בתחום זה. החברה מייצרת משטחי קוורץ בשלושה מפעלים בשתי יבשות, שני מפעלים בישראל ומפעל אחד במדינת ג'ורג'יה בארה"ב. החברה גם חלוצה בסטנדרטים שלה בשמירה על איכות הסביבה. כאשר בתהליך היצור יש מחזור רב ואף מחזור של האבק הנוצר כתוצאה מהובלה ימית, מטיפול במוצרים או מהייצור ומהעיבוד. זוהי חברה השואפת באופן להגן על הסביבה כפי שהיא שואפת להגן גם על רווחת לקוחותיה.  אבן קיסר תעשיית ייצור של משטחי קוורץ בפיתוח של טכנולוגיות חדשות ותהליכי ייצור מובילים החברה יוצרת עיצובים מקוריים, מיוחדים ופורצי דרך בשיתוף פעולה עם המעצבים המובילים וממשיכה תמיד לחשוב על רעיונות חדשים ומתוך שאיפה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים החברה יצרה יצרנו גימורים ומשטחים שונים ועיצובים יוצאי דופן כאשר החברה מלווה את הלקוח כדי שיצור בכל חלל עיצוב פנים ייחודי.  אבן קיסר קולקציות רבות מגוון החומרים של אבן קיסר הם רבים ביותר- בשילוב של האבנים היפות ביותר בעולם ובשימוש באמצעות טכנולוגיה חדשנית מסוגה להעניק מראה יוצא דופן לכל עיצוב, החל מהמסורתי והקלאסי ועד למודרני ולחדשני. הקולקציה הקלאסית מתאפיינת בצבעים מגוונים החל מגווני אפור עד לצבעוניות ססגונית. זוהי קולקציה אידיאלית לבתי מגורים ולבתי מסחר. המשטחים בעלי מרקמים ותבניות עיצוב שונות, דבר המוסיף למגע ולתחושה ייחודיים ונותן ביטוי אמיתי לכל סגנון עיצוב נבחר. קולקציית אבני חן בעבודת יד ועד לשילובים של חומרי פלדה מעניקים תוספת משמעותית לכל עיצוב הפנים. מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי פועלים עם אבן קיסר על מנת לגבש מגמות עיצוב חדשניות. שיתופי הפעולה זכו בפרסי עיצוב רבים והם ממלאים תפקיד חשוב בחברה. החיבור למעצבים יוצר פריצה של גבולות במקוריות, בחומר ובעיצוב בכלל. השאיפה היא תמיד לחדש ולקבוע סטנדרטים חדשים ולסלול דרך לסגנונות חדשים בעיצוב, שמעניקים ללקוחות את העיצובים הכי מודרניים. בנוסף כדי לשמור על המראה החדש של משטחי אבן קיסר נדרש למעשה טיפול קל, נוח ומינימאלי. ניקוי המשטחים הוא עם סבון ומים בלבד או בעזרת חומר ניקוי עדין שמבטיח שהברק יישמר למשך שנים רבות, ואין צורך בווקס.

שיש לפיטק

שיש למטבח – מדוע משטחי קוורץ הם הטובים ביותר?​

מדוע אנחנו כל כך משקיעים בעיצוב? מדוע אנחנו עושים מאמצים אדירים בכדי להבטיח כי הבית שלנו יהיה היפה ביותר והמרשים ביותר. יתכן ורוב האנשים יטענו כי הסיבה לכך נעוצה ברצון שלנו להרשים את האורחים שמגיעים לבית שלנו ולכך שאנחנו מבינים כי אורחים אלו יחשבו עלינו דברים חיובים אם הבית שלנו יהיה יפה. אך אנחנו מאמינים כי הסיבה שבגינה אנשים כל כך משקיעים בעיצוב נעוצה בעובדה כי ליופי של הבית שלהם יש השפעה אדירה על ההרגשה הפנימית שלהם. ככל שהבית יהיה יותר יפה כך אתם תוכלו להיות בטוחים כי ההרגשה שלכם תהיה יותר טובה וזהו דבר משמעותי ביותר. אתם צריכים להבין כי בכדי שההרגשה שלכם תהיה הטובה ביותר אתם צריכים להשקיע בהמון פרטים בבית, אחד הפרטים החשובים ביותר ללא כל ספק הוא השיש למטבח. אתם צריכים לתת את הדעת על כך כי ככל שהשיש יעוצב בצורה יותר טובה ובהתאם לשאר המטבח כך המטבח יהיה יותר יפה וכך ההרגשה הפנימית שלכם תשתפר בצורה ניכרת. על כן עשו כל מאמץ בכדי לבחור את השיש היפה ביותר ואל תזניחו את הנושא הזה כי יש לו השפעה אדירה עליכם. שקלו לפנות אל מעצב פנים בשביל בחירת השיש והמטבח העניין הוא שאנחנו חייבים לציין כי ישנו קושי גדול לעצב את השיש ואת המטבח בצורה הטובה ביותר ולו בגלל העובדה כי לרובנו אין ניסיון בכך ואנו נתקשה לבצע זאת בצורה הטובה ביותר שיש. ניסיון הוא מרכיב מרכזי בעיצוב וכך גם הכשרה בתחום ולרוב האנשים אין את הידע כיצד לבחור את העיצוב הטוב ביותר של השיש למטבח וכיצד להבטיח כי השיש יענה על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר. אז מה עושים בוחרים שיש נחות? ולא יפה? לא ממש לא מה שאתם יכולים לעשות בכדי לבחור את השיש היפה ביותר זה להתייעץ עם מעצב פנים אשר יעזור לכם לבחור את השיש וגם לעצב את המטבח שלכם. כיצד אבחר את המעצב הטוב ביותר לבחירת שיש למטבח? אך שימו לב לא כל מעצב יכול לעצב מטבח ברמה גבוהה לא כל שכן לבחור את השיש הטוב ביותר בשבילכם. על כן בכדי לבחור את המעצב האיכותי ביותר אנחנו ממליצים לכם לבחון את המטבחים הקודמים שהמעצב עיצב. כך יהיה לכם מושג על רמתו של המעצב ותהיו בטוחים כי הוא יכול לעצב את השיש בצורה הטובה ביותר שיש.

שיש לפיטק

שיש למטבח שימו לב לעיצוב של השיש​

מדוע אנחנו כל כך משקיעים בעיצוב? מדוע אנחנו עושים מאמצים אדירים בכדי להבטיח כי הבית שלנו יהיה היפה ביותר והמרשים ביותר. יתכן ורוב האנשים יטענו כי הסיבה לכך נעוצה ברצון שלנו להרשים את האורחים שמגיעים לבית שלנו ולכך שאנחנו מבינים כי אורחים אלו יחשבו עלינו דברים חיובים אם הבית שלנו יהיה יפה. אך אנחנו מאמינים כי הסיבה שבגינה אנשים כל כך משקיעים בעיצוב נעוצה בעובדה כי ליופי של הבית שלהם יש השפעה אדירה על ההרגשה הפנימית שלהם. ככל שהבית יהיה יותר יפה כך אתם תוכלו להיות בטוחים כי ההרגשה שלכם תהיה יותר טובה וזהו דבר משמעותי ביותר. אתם צריכים להבין כי בכדי שההרגשה שלכם תהיה הטובה ביותר אתם צריכים להשקיע בהמון פרטים בבית, אחד הפרטים החשובים ביותר ללא כל ספק הוא השיש למטבח. אתם צריכים לתת את הדעת על כך כי ככל שהשיש יעוצב בצורה יותר טובה ובהתאם לשאר המטבח כך המטבח יהיה יותר יפה וכך ההרגשה הפנימית שלכם תשתפר בצורה ניכרת. על כן עשו כל מאמץ בכדי לבחור את השיש היפה ביותר ואל תזניחו את הנושא הזה כי יש לו השפעה אדירה עליכם. שקלו לפנות אל מעצב פנים בשביל בחירת השיש והמטבח העניין הוא שאנחנו חייבים לציין כי ישנו קושי גדול לעצב את השיש ואת המטבח בצורה הטובה ביותר ולו בגלל העובדה כי לרובנו אין ניסיון בכך ואנו נתקשה לבצע זאת בצורה הטובה ביותר שיש. ניסיון הוא מרכיב מרכזי בעיצוב וכך גם הכשרה בתחום ולרוב האנשים אין את הידע כיצד לבחור את העיצוב הטוב ביותר של השיש וכיצד להבטיח כי השיש יענה על הצרכים שלנו בצורה הטובה ביותר. אז מה עושים בוחרים שיש נחות? ולא יפה? לא ממש לא מה שאתם יכולים לעשות בכדי לבחור את השיש היפה ביותר זה להתייעץ עם מעצב פנים אשר יעזור לכם לבחור את השיש וגם לעצב את המטבח שלכם. כיצד אבחר את המעצב הטוב ביותר לבחירת שיש למטבח? אך שימו לב לא כל מעצב יכול לעצב מטבח ברמה גבוהה לא כל שכן לבחור את השיש למטבח הטוב ביותר בשבילכם. על כן בכדי לבחור את המעצב האיכותי ביותר אנחנו ממליצים לכם לבחון את המטבחים הקודמים שהמעצב עיצב. כך יהיה לכם מושג על רמתו של המעצב ותהיו בטוחים כי הוא יכול לעצב את השיש בצורה הטובה ביותר שיש.​

שיש לפיטק

שיש למטבחים על מה אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנחנו בוחרים משטח עבודה?​

המטבח יכול להוות את אחד החדרים היפים ביותר בבית, המהנים ביותר והכיפיים ביותר למי שאוהב לבשל. אך באותה מידה המטבח יכול להיות מקור לצרות ולבעיות וזהו משהו שאנחנו חייבים לקחת בחשבון. אז כיצד ניתן להבטיח כי המטבח ישרת אותנו בצורה הטובה ביותר שיש? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא כי המטבח יגרום לנו להנאה ולא לבעיות? התשובה עוברת דרך הבחירה במשטח העבודה שיהיה במטבח, קרי השיש שבו נעשה שימוש. שיש איכותי מבטיח מטבח איכותי, כיפי ומהנה ואת זאת אתם חייבים לזכור. כאשר אתם בוחרים שיש למטבחים אתם צריכים לבחון קודם כל את העמידות שלו. השיש עומד בעומסים גדולים ופעמים רבות גם מונחים עליו דברים חמים ועל כן אתם צריכים להבטיח כי לא תהיה בעיה לעבוד עליו. לצד זאת אתם צריכים להבטיח כי תחזוקת השיש תעשה בצורה הטובה ביותר והפשוטה ביותר כאשר דגש גדול צריך להיות על הדרך שבה אתם מנקים את השיש. אתם צריכים להבטיח כי הניקיון של השיש ייעשה בצורה פשוטה וקלה וזאת בכדי להבטיח כי השימוש בשיש יהיה האיכותי ביותר שיש והטוב ביותר שיש ועל כך אתם צריכים לחשוב. מה בדבר המחיר של המשטח? אי אפשר לדבר על שיש למטבח מבלי להידרש לשאלת המחיר. המחיר הוא נתון אשר משפיע עלינו מאוד ופעמים רבות הוא הנתון אשר קובע איזה שיש נקנה ומהו השיש אשר ישרת אותנו. אם כן יש לציין כי כיום ניתן לקנות שיש איכותי מאוד וטוב במיוחד במחיר נמוך. התחרות העזה בתחום השיש, היצרנים הרבים בתחום והחנויות הרבות המוכרות את השיש הורידו את המחירים לרצפה וכיום ניתן למצוא מציאות מדהימות בתחום של השיש. כמובן שגם אם אתם קונים שיש במחיר נמוך אל לכם להתפשר על האיכות שלו ועליכם להבטיח כי זה יהיה עדיין שיש טוב אך זהו משהו שקל מאוד להבטיח אותו. בחרו משטח אשר יחזיק מעמד למשך הזמן הרב ביותר כאשר אתם בוחרים שיש למטבחים אתם צריכים להבטיח כי הוא יחזיק מעמד למשך זמן רב במיוחד. לרוב אנחנו לא נשפץ את המטבח במשך תקופה ארוכה מה שאומר שהשיש צריך להחזיק מעמד למשך עשרים שנה ואף יותר. על כן כאשר אתם בורחים משטח עבודה אתם צריכים להבטיח כי הוא יוכל לשרת אתכם למשך עשורים רבים.​

...
...

מידע נוסף

K stone - מידע נוסף

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח