המדריך לבחירת שיש למטבח​

המדריך לבחירת שיש למטבחאם גם אתם שואפים למטבח מעוצב המותאם להעדפותיהם הסגנוניות של בני המשפחה, דפוסי השימוש במטבח וכן מטבח אשר מצליח לגרום להתפעלות בקרב כל אורח המגיע לביתכם, חשוב שתקראו מאמר זה אודות בחירת שיש למטבח. תהליך הבחירה – לא פשוטאם עד לפני שלושה עשורים רוב המטבחים בישראל היו זהים ולכן משימת הבחירה, אותה משימה אשר התמקדה בעיקר בכל הקשור אל בחירת הצבע ובחירת הדגם שהוצע מתוך היצע מצומצם של מטבחים,  הייתה קלה ומהירה, בעשרים שנים האחרונות תחום המטבחים התפתח בצעדי ענק ובעשור האחרון הציבור הרחב נהנה מהיצע עשיר של משטחי שיש למטבחים, אם מדובר על שיש תוצרת הארץ או ממפעלים מובילים בחול, אם מדובר על שיש טבעי או שיש סינטטי או משולב ואם מדובר על היצע רחב של סגנונות, מרקמים ועוד. כל אלו מובילים להתלבטויות רבות ולמעשה רוב האנשים לא מצליחים "למצוא ידיים ורגליים" ומוצאים את עצמם מבזבזים זמן רב על בחירת המטבח. לכן, הכלל החשוב ביותר הוא איפיון מקדים של בחירת שיש למטבח ורק לאחר מכן יישום כל הקשור אל בחירתו של השיש המתאים למטבח ביתכם. איפיון – השאלות החשובות התאמה – הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא התאמת השיש לדפוס השימוש בו בביתכם. כאן אתם צריכים לשאול את עצמכם האם מדובר על מטבח פעיל בו תטגנו, תאפו, תפגשו לארוחות ערב משותפות ותארחו את השכנה לכוס קפה או שמא המטבח בביתכם אינו כה ולכן השיש שתבחרו צריך להיות מרשים ביותר,אך לא תהיה לכם בעיה אם הוא לא יהיה עמיד בפני טמפטורות גבוהות ועוד. מה שחשוב לכם הוא הנראות. אחזקה – חשוב לקחת בחשבון שיש למטבח אשר מצריך תחזוקה מינימאלית וניתן לנקות אותו באמצעות מטלית ומים ויש סוגי שיש המחייבים תחזוקה שוטפת וחומרים ייעודיים על מנת לשמור על אותו ברק ויופי המאפיינים אותם. חדשנות אופנתית – חשוב לקחת בחשבון שלמרות שרוב האנשים מעוניינים במטבחים המותאמים לטרנדים האופנתיים העולמיים, מטבחים מרשימים למדי, אותו שיש למטבח ילווה אתכם לעשור לפחות. לכן, חשוב לשקול האם מה שיפה היום, יתאים לכם גם בעוד שנה, שנתיים, שהרי החלפת שיש משמע הוצאה גבוהה. תקציב – תמיד חשוב להחליט על התקציב המקסימאלי לקניית שיש למטבחים. החלטה זו תעזור לכם להפוך את תהליך הבחירה הלא פשוט לתהליך מהיר יותר וברור יותר.לסיכום, בחירת שיש למטבח צריכה להיעשות לאחר שאתם עונים לעצמכם על שאלות הקשורות אל תקציב, העדפה סגנונית, איכות משטח השיש בו אתם מעוניינים, עיצוב ותקציב. קנייה נעימה!​

שיש למטבח​

חשוב לקבל יעוץ לפני רכישהלפני שאתם ניגשים לתחום של עיצוב מטבחים, חשוב יהיה לקבל יעוץ מקדים, כי התחום התפתח בצעדי ענק, כולל שפע רב של נושאים ועל כן דורש מקצועיות רבה בכל הקשור לטיב ואיכות חומרי הגלם שהפכו לפונקציה בלתי נפרדת מתחום השיש למטבחים. גם כדי לעצב מטבח חשוב לבחור זאת בהתאמה לחומרי הגלם, החל מבחירת טיב וגודל הארונות, מכשירי החשמל ועד לבדוק לחצים של משקל, לחות ואף זוויות מסוימות בתכנון המטבח כולו צריכים להיעשות תחת פיקוח מקצועי עם עמידה בתקן של מכון התקנים. שיש למטבחים לקנות רק עם תו תקןכיום כל המטבחים מעוצבים כיום תחת מבדקים קפדניים מאוד המבטיחים לצרכנים חווית עיצוב איכותית ומרהיבה ביותר. המטבח מעוצב כיום בעידן טכנולוגי מתקדם עם שילובים מתקדמים שונים וחומרים רבים. כל אלו יוצרים עיצוב מעורר רושם, ומטבח מרהיב וחדשני.עיצוב המטבח המודרני אינו מתפשר בכל הקשור לקדמה, למראה חד ומרשים והכל תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח ולעיצוב חדר האירוח כולו. כיום המטבחים כולם הם מודרניים ולכן מתאפיינים בשילוב הרמוני וחדשני של כל הפרמטרים כולם – אם זה העיצוב, המרחב במקום, ואם זה שילוב צבעים מרשים ומרגש וכדומה. מטבחים עם שיש כוללים כיום חומרי יצור איכותיים, חברות מטבחים בעלות תו תקן, שילובי טכנולוגיות חדשניות ואף מפתיעות ועיצוב המשתלב בהתאמה לעיצוב הבית כולו. שלל המטבחים המודרניים כוללים בין היתר קרמיקה, הרכבת שיש למטבח או אי מטבח, פרזול, מגוון אין סופי של ארונות מטבח מחומרי ייצור שונים ובשילובים מגוונים, ועד לתחום של התקנת מכשור ייחודי ומתקדם. המטבחים כיום מתאפיינים כמטבחי יוקרה חדשניים ואופנתיים ביותר, ועם זאת קיים מגוון עיצובי של מטבחים סטנדרטיים, שממשיכים להיות אופנתיים ומתאימים לכל תקציב ודרישה שלכם. שיש למטבח יוצרים מטבחים מודרנייםאין ספק כי בעיקר בעשור האחרון המטבחים המודרניים עם משטחי השיש המרהיבים תפסו מקום עיקרי ובלתי נפרד כחלק מהעיצוב הכללי של הבית כיום, והמטבח הפך למקום מרכזי בתחום האירוח והבישול. המטבחים המודרניים בשילובי שיש מחומרים שונים מסוגננים כיום לרוב בצורה חמימה או בצורה מסורתית ועם זאת הם תמיד מרשימים ויוקרתיים כי תחום עיצוב המטבחים כולל מגוון רחב של עיצובים בשילוב חדשנות.

משטחי שיש למטבח​

גיוון במגמות עיצוב למטבחיםכיום מגמות העיצוב השונות במטבחים באות בעיקרם מרחבי העולם בייחוד מאירופה, שם הטרנדים בעולם עיצוב המטבחים מוביל את השוק העולמי ומשפיע גם על השוק המקומי, הכל בהתאם לבחירת הלקוח, לטעמו האישי והתאמת עיצוב המטבח בצורה מרשימה המתאימה למדדיו של הבית ולעיצובו הכללי. בשנים האחרונות המטבח עם השיש מהווה את מרכז השוק בתחום עיצוב מטבחים בשילוב מגמות ועיצובים מקוריים ומרשימים ואף מפתיעים בכל סגנון, טעם ותקציב. אין ספק גם כי תחום עיצוב מטבחים מתאפשר גם באופן פרטי באמצעות נגריות מטבחים או שיפוצים ומאפשרים התאמה מקצועית ואיכותית לכל טעם וסגנון אם הוא פשוט או גרנדיוזי. משטחי שיש למטבחים טכנולוגיות ועיצובים בשילובים מגווניםמטבחי שיש הוא עולם של עיצוב המתאפיין בשילובי טכנולוגיות עם גוונים רבים לעיצוב הבית ולמעשה המטבח כיום מתוכנן בהתאמה לעיצוב הביתי הכללי. אלמנט חשוב נוסף ומרכזי בשילוב של שיש במטבחים הוא ניצול מקסימאלי של חלל המטבח עקב היותו מקום המרכז פעילות רבה ותנועתיות, ונדרש לשטחי אחסון ואירוח רבים ונוחים. בחירת מיקום הארונות, המגירות ואיכותם כך שיהיו פונקציונאליים ועמידים לאורך שנים רבות, ועד לעיצוב הכיור, משטחי שיש למטבח, שולחן אוכל, הכיריים, התנור והמקרר וכן חלונות המטבח באופן חכם ומרהיב שיהיה שימושי ונוח, אך גם תואם לקו העיצוב של המטבח. ישנם כיום מגוון רחב ואין סופי בתחום עיצוב המטבחים בנושא סגנון הארונות, המשטחים וכל האביזרים הרבים הנדרשים, סוגים מגוונים של חלונות המשתלבים כולם בהתאמה לקווי עיצוב שונים ולמגמות הנרחבות, המשתנות והאופנתיות בתחום. בסופו של דבר התאמת השיש או המטבח שיתאים לכם תלויה בצרכים שלכם, והאם המטבח מהווה מקום מרכזי בביתכם. לכל משטח יתרונות וחסרונות שצריכים גם הם להתאים לצרכים של הלקוחות. משטחי שיש למטבח המטבח כמקום יוקרתיגם בתחום עיצוב מטבחים ניתן למצוא אופנות, העדפות טרנדים או מגמות עיצוב משתנות ושונות. כיום, בתרבות האירוח והבישול הפך המטבח למקום מרכזי והרצון כיום לעצב את מרכז הבית אך לא להתפשר בתחום עיצוב המטבח. עיצוב מטבחים על פי המגמות מקורו ממספר איכויות וסגנונות. המקצוענות, האיכות, אופן הבניה לטעמו ולצרכיו האישיים של הלקוח חשובים כיום יותר בתחום העיצוב של מטבחים.

משטח למטבח​

לבחור משטח מתאים ונכוןבמטבחים אנו בוחרים משטח עבודה שישרת את הצרכים שלנו במטבח, למשל שיהיה רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו תהיה נוחה ויעילה, שניתן יהיה לנקות אותו בקלות, שיהיה עמיד בפני מים או כתמים ולכן קיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה איכותי ועמיד לאורך שנים. משטח עבודה משיש הוא אחד החומרים היוקרתיים, ומדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו ממעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, חשוב לבחור אך ורק משטח מתאים ונכון. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר שיהיה יקר ביותר רק בעת רכישת משטח שיש איכותי.משטח מטבח  סוגים שונים של משטחיםאם תבחרו במשטח למטבח מעץ למשל אלו תמיד משטחים נפוצים ואהובים, כי הם יפים, טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, והם יוצרים אוירה נעימה וביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק באחריות ובתשומת לב ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא טיפול מתאים חומר גלם זה ייהרס. לכן הבחירה בין משטחים שונים- אם זה נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה תמיד לשלב בין המתאים ביותר לעיצוב המטבח אך עם זאת נוח לשימוש.משטח למטבח מעלות וחסרונות בבחירת משטחבכל חומר גלם שנבחר יש יתרונות וחסרונות וגם במשטחים השונים למטבחים. משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח ולכן חשוב לבחור את חומר הגלם בהקפדה, ולהתאים את כל החומרים לצרכים של דיירי הבית. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירי אוכל, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה כתמים של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בחוכמה בעיצוב.

חיפוי למטבח​

ליצור מטבח אטרקטיבישילוב של סוגי שיש שונים במטבח הפכו לאחרונה לנפוצים, אם למשל מדובר בשיש לבן  ועם זאת ניתן לשלב זאת בחומרים נוספים כדי שהצבע לא יהיה דומיננטי בצורה מוגזמת. לכן תחום עיצוב מטבחים הוא תחום דינאמי בעולם העיצובים שבו בכל שלב ושלב של התהליך מושקעים חשיבה רבה. ניסיון רב, עם צוות מקצועי ואווירה איכותית יוצרים כיום חיפוי למטבח מגוון ביותר למטבחים ובעבודה מיוחדת וקפדנית המותאמת לצרכי דיירי הבית. כיום הציפייה לתוצאה של עיצוב מטבחים היא גבוהה ביותר ויוקרתית ולכן היא צריכה להעניק מטבחים אקסקלוסיביים ברמה שהיא גבוהה במיוחד. ישנם מרכיבים רבים בתהליך של העיצוב ושילוב השיש בעיקר היוקרתיים שבהם – אם זה חומרי הגלם או איכויות העבודה והם אלו שיוצרים לבסוף את המטבח המנצח שיחזיק מעמד לשנים ארוכות ביותר. מראה מושלם ועמידות צריכים להיות החלק המבטיח של העיצוב וכן חשוב לשלב זאת עם עבודה נקייה ומקצוענית מאד. הגימור המושלם של עיצוב מטבחים צריך שיהיה זוהר במיוחד מאפיין את כל היוקרה ואת כל האיכות שבו. חיפוי מטבח לבחור את מטבח החלומותהחיפוש אחרי מטבח החלומות קל יותר להשגה מאשר בעבר ובייחוד עם חברה שתגשים זאת עבורכם עם צוות מקצועי ושתוכלו גם לעמוד בדרישות התקציב שלכם. חיפויים למטבחים הם אין סופיים ולכן חשוב לבחור במקום בו תוכלו לקבל את כל הגב ואת כל המקום לשאול, לתכנן או להתפעל מאפשרויות העיצוב. חלק בלתי נפרד משלב כל תכנון של העיצוב הוא לשלב זאת עם האדריכל של המטבח הוא איש המקצוע שלכם וחברת המטבחים שאותה בחרתם. על כן מיומנות ומקצועיות בתחום הם מרכזיים ואף קריטיים לנושא.חיפוי למטבח לתכנן את המטבח האהובמגמה שמתקדמת בקצב מהיר ביותר זו מגמת עיצוב המטבחים ובמיוחד לאור שפע החיפויים שאפשר לשלב כיום בכל מטבח. חברות המטבחים הישנות נדרשו להתעדכן עם השינויים שכן העולם כולו עבר בנושא עיצוב מטבחים. כיום תחום המטבחים בא עם תכנון אחר לחלוטין, אפשרויות אחרות חדשות יותר של עיצוב מטבחים, ועד שילוב של כלים אחרים במטבח, והרכבת משטחי שיש מגוונים. חברות המטבחים הפכו למקום ולחברה שהיא מעודכנת ויכולה להתאים את המטבח כמודרני לשנים ארוכות.

אבן קיסר​

ייצור משטחי קוורץ לאור פיתוח של טכנולוגיות חדשות יחד עם תהליכי ייצור מובילים, חברת אבן קיסר יוצרת עיצובים מקוריים, מיוחדים ופורצי דרך בשיתוף פעולה עם המעצבים המובילים וכן ממשיכה תמיד לחשוב על רעיונות חדשים ומתוך שאיפה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים החברה יצרה יצרנו גימורים ומשטחים שונים ועיצובים יוצאי דופן כאשר החברה שמה לעצמה למטרה את תחום החדשנות והעיצוב היוקרתיים ביותר וכן תמיד להמשיך וללוות את הלקוח כדי שיצור בכל חלל עיצוב פנים ייחודי. אבן קיסר קולקציות מגוונות לבחירה החומרים המשובחים והמיוחדים של אבן קיסר עם מגוון הקולקציות והעיצובים הם רבים ביותר- הם כוללים שילוב של האבנים היוקרתיות והיפות ביותר בעולם והכל בשימוש באמצעות טכנולוגיה חדשנית מסוגה, כל זאת כדי להעניק מראה יוצא דופן לכל עיצוב, החל מהמסורתי והקלאסי ועד למודרני ולחדשני. הקולקציה הקלאסית מתאפיינת בצבעים מגוונים אם כקולקציה אידיאלית לבתי מגורים ואם לבתי מסחר. כל המשטחים בעלי מרקמים ותבניות עיצוב שונות. המבחר של החומרים כולל קולקציות אבני חן בעבודת יד ועד לשילובים של חומרי פלדה. מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי פועלים עם אבן קיסר על מנת לגבש מגמות עיצוב חדשניות. שיתופי הפעולה זכו בפרסי עיצוב רבים והם ממלאים תפקיד חשוב בחברה. החיבור למעצבים יוצר פריצה של גבולות במקוריות, בחומר ובעיצוב בכלל. השאיפה היא תמיד לחדש ולקבוע סטנדרטים חדשים ולסלול דרך לסגנונות חדשים בעיצוב, שמעניקים ללקוחות את העיצובים הכי מודרניים. בנוסף כדי לשמור על המראה החדש של משטחי אבן קיסר נדרש למעשה טיפול קל, נוח ומינימאלי. ניקוי המשטחים הוא עם סבון ומים בלבד או עם חומר ניקוי עדין שמבטיח שהברק יישמר למשך שנים, ללא צורך בווקס. אבן הקיסר חדשנות והשקעה בעיצוב אבן קיסר היא חברה החלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים. החברה בעלת השקעה וחדשנות, מחקר ופיתוח רב, והודות לצוות עובדים מקצועי זו אחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום המשטחים. למעלה מעשור אבן קיסר ממשיכה לקבוע טרנדים חדשים בתחום וגם חלוצה בסטנדרטים שלה בשמירה על איכות הסביבה. כאשר זוהי חברה השואפת באופן להגן על הסביבה כפי שהיא שואפת להגן גם על רווחת לקוחותיה תוך כדי מתן פתרונות עיצוב יוקרתיים ביותר.

...
...

מידע נוסף

K stone - מידע נוסף

נבנה ע"י קידום פלוס - בניית אתרי תדמית לעסקים​

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח