משטח למטבח

יתרונות וחסרונות בבחירת משטח

שיש לפיטק

מידע נוסף

בבחירה של משטחים למטבח יהיו חסרונות או יתרונות בכל חומר גלם שנבחר. יש לבחור את משטח העבודה במטבח ואת חומר הגלם ממנו הוא יהיה עשוי, כי משטחי העבודה הם המרכז של כל מטבח וחשוב להתאים אותם לצרכים של דיירי הבית. קיימים שלושה סוגי משטחים למטבח שהם העיקריים ביותר: הנירוסטה השיש והעץ. משטח עבודה מנירוסטה הוא קל לניקוי, ואין צורך בחומרי ניקוי חזקים על מנת לנקות אותו. הוא אינו מחליד או נשבר, וניתן להניח עליו סירי אוכל חמים מבלי לחשוש, אפשר גם לחתוך על המשטח הזה בשר, ירקות ופירות מבלי ליצור שריטות. לעומת זאת החסרונות במשטח זה הן שניתן לראות על משטח הנירוסטה טביעות אצבע או שאריות של שמן, למשטח זה יש מראה תעשייתי ולכן יש לשלב את המשטח הזה בחוכמה בעיצוב. לרוב הוא מגיע עם כיור מובנה, כך שאם רציתם כיור אחר, תצטרכו להודיע על כך מראש.

 

משטח למטבח חשיבות הבחירה הנכונה

בבחירת משטח עבודה יש לוודא שהוא רחב ומרווח מספיק והעבודה עליו נוחה ויעילה, ניתן לנקות אותו בקלות, הוא עמיד בפני מים או כתמים וקיימת חשיבות רבה גם לבחירת חומר הגלם שיהיה עמיד לאורך השנים. במשטח עבודה משיש זהו אחד החומרים היוקרתיים, כי מדובר באבן גיר עם מרקם וגוונים מיוחדים שעוצבו במעמקי האדמה. אם תרצו לשלב משטח שיש, זוהי בהחלט בחירה פופולארית וקלאסית. השיש תופס חלק נכבד בעיצוב ומקנה אפשרויות בחירה רבות ועיצובים מגוונים. השיש נחשב ליוקרתי, חזק ועמיד, לא סופג לחות או רטיבות וישנם סוגים שונים של שיש בטווח מחירים שונה. החסרונות של השיש הן שכחומר גלם הוא מועד לכתמים ולשריטות. הניקיון צריך להיעשות עם חומרי ניקוי מיוחדים מכיוון שחומרי ניקוי אחרים עשויים לפגוע בו. חיסרון נוסף הוא המחיר, אך הוא יהיה יקר ביותר רק בעת רכישת משטח למטבח שיש איכותי.

 

משטח למטבח מגוון של סוגים

משטח למטבח מעץ למשל אלו משטחים יפים, טבעיים ובעלי עיצוב מיוחד, שיוצרים אוירה נעימה וביתית, אך משטחי עץ מכל הסוגים יש לתחזק רבות ולטפל בעץ באמצעות חומרים מתאימים ולהוסיף שכבת הגנה כל תקופה. ללא הטיפול המתאים חומר גלם זה ייהרס או יגלה עמידות נמוכה יותר ביחס למשטחים אחרים. לכן הבחירה בין משטחים שונים- נירוסטה, שיש או עץ למטבח צריכה לשלב בין המתאים ביותר לסגנון ועיצוב המטבח ועם זאת נוח לשימוש.

 

משטחי שיש חדשים למטבח – מי אמר שצריך לשנות?

אף אחד לא אמר שצריך לשנות, אל תילחצו לעשות שום דבר, אבל סביר להניח שאם הרעיון עלה במוחכם, כנראה שהמטבח שלכם כבר לא חדיש או מעניין. אנחנו מציעים פתרון למשטחי שיש במטבח, כך שלא תצטרכו לשנות את כל המטבח ולסבול מבלגאן כמו שיש בשיפוץ שלם, אלא רק להחליף את השיש והתחושה תהיה כאילו שיניתם את כל המטבח. בקטלוג האתר שלנו יש מגוון סגנונות יפיפיים של שיש, שבטוח לפחות סוג אחד ימשוך לכם את העין ואותו תוכלו לבחור כדי להתחיל בשינוי קטן. לפעמים לא צריך לשפץ את כל הדירה, מספיק שינוי אחד זעיר שיעשה תחושה כללית טובה, במיוחד אם אתם משתמשים הרבה במטבח. גם אם אתם מאלה שלא נוהגים לבשל או לאפות ובכלל לבלות את רוב זמנכם במטבח, זה לא אומר שהעיצוב והנראות שלו לא חשובים לכם. משטח שיש בסטייל עוד עשוי לגרום לכם לרצות לבלות יותר זמן במטבח ולהכין מטעמים. אז האם אתם טיפוסים קלאסיים? תוכלו לבחור בעיצוב בצבע לבן של שיש, אם אתם אנשים חמים, תוכלו לבחור בגווני החום המדהימים. אם אתם מחשיבים את עצמכם לאנשים יותר פרקטיים, תוכלו לבחור צבע שחור איכותי עבור משטח השיש. לא משנה איזה סגנון של אנשים אתם, תהיו בטוחים שיש עיצוב של משטח שיש שמתאים עבורכם. קולודיני מזמינים אתכם להיכנס עכשיו לקטלוג האתר ולבחור את הסגנון שמתאים לכם.

 

משטח למטבח – עם איזה חברות אנחנו עובדים?

לא פחות חשוב מעיצוב השיש למטבח והנראות שלו, האיכות מאוד חשובה, כזאת שתבטיח לכם עמידות כדי שהשיש יישאר עוד שנים רבות ולא תצטרכו לדאוג להחליף. לשם כך אנו עובדים רק עם החברות החזקות ביותר בשוק, כאלה שהן בוודאות יודעות מה הן עושות. באופן כללי אנו מאמינים שעבודה עם חומר הקוורץ תבטיח איכות ועמידות למשטח השיש ולכן בחרנו לעבוד עם חברות שעובדות עם החומר הזה מכיוון שהוא מרכיב מושלם, אחד החומרים העמידים שיש בטבע.

KASTONE - חברה מיוחדת העומדת בראש בעיצוב מוצרים שמתאימים לישראלים. ניתן להשיג את משטחי הקוורץ בחנויות המטבחים בסניפים הקיימים הארץ ואצל מעבדי השיש המובילים.

LAPITEC - חברה איטלקית מובילה, הממלאת את הצורך במשטחים המורכבים מחומר הקוורץ.

אבן קיסר – חברה ראשית שעובדת עם חומר הקוורץ, מייצרת ומשווקת את אבן הקוורץ לעיצוב שיש למטבח.

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים