משטח למטבח​

משטח למטבח

מידע נוסף

משטח למטבח איכותי, מעוצב ומודרני

סביר להניח שרובנו נסכים על כך שהמטבח הוא הלב של הבית. גם אם אתם לא נמנים על הבשלנים המקצועיים ביותר, וגם אם אתם לא מבלים במטבח את מרבית שעותיכם, יש למטבח קסם משלו ההופך אותו למקום מאוד מרכזי ועיקרי בבית.
ישנם בתים בהם בני המשפחה אינם אניני טעם באופן מיוחד וישנם כאלה המעדיפים רק מאכלים מאוד ספציפיים ומאתגר מאוד לבשל עבורם, אך מאחר ומתוקף היותנו אנושיים- כולנו מוכרחים לאכול, מוטב שנעשה זאת מספר פעמים ביום. ארוחות הן אירוע משפחתי, בין אם כזה המתרחש מספר פעמים ביום או פעמיים בשבוע, וכל ארוחה כזו מקרבת בין בני המשפחה ומהווה זמן איכות. 
כאשר אנו עוברים לבית חדש ומעוניינים לעצבו באופן שיתאים לצרכים ולסדר היום שלנו, אנו לוקחים בחשבון את משך הזמן בו אנו מבלים במטבח, וככל שהוא ארוך יותר כך נרצה לוודא כי הוא יהיה מעוצב בהתאם להעדפות האישיות שלנו.
נוסף על העיצוב והנראות של המטבח ושל מרכיביו, נרצה כמובן גם לוודא כי איכות החומרים מתאימה לשימושים השונים, כגון משטח למטבח, כיור יחיד או כפול ועוד, וכי הם יישמרו לאורך שנים ובמינימום תחזוקה מצידנו.
על מנת להיות בטוחים כי כל הקריטריונים המצויינים מעלה אכן מיושמים, עלינו למצוא בית עסק עם ניסיון רב בעבודה עם חומרים שונים, ממנו נוכל לקבל ייעוץ והסברים על האופציות השונות העומדות לרשותנו. 
אצלנו בקולודוני תעשיות תמצאו מגוון אפשרויות מהן תוכלו לבחור את מה שתואם את החזון שלכם, במסגרת התקציב שלכם ותוך ליווי מלא מהמומחים שלנו.
 

מגוון משטחים למטבח- רק להגיע ולבחור

עומדים בפני מעבר לדירה חדשה? מתכננים שיפוץ למטבח? ברכותינו! 
לפני מעבר או שיפוץ של אחד מחדרי הבית או כולם, הולכת ומתארכת רשימה אינסופית של החלטות בעניינן עלינו להכריע, ומוטב כמה שיותר מהר. ככל שתהליך השיפוץ או המעבר ארוך, כך מתווספים סעיפים לרשימה, ונדמה שהיא בלתי אפשרית לצלוח.
החלטות בנושאי צבעים וגוונים לקירות ולרהיטים, מרקמים, מידות, סגנון עיצוב או סדר עדיפויות- וכל אלה תוך הקפדה מתישה על עמידה בתקציב שקבענו מראש, בניסיון נואש לא להפר אותו.
כשתגיעו אלינו תמצאו צוות מיומן ומנוסה שיידע להדריך אתכם ולייעץ בכל החלטה לגבי איזה משטח למטבח הכי מומלץ עבורכם, אילו גוונים ומה הכי מתאים לעיצוב שתכננתם.
במקום ללכת לאיבוד בואו אלינו וסמנו וי על עוד החלטה.

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים