משטחי שיש למטבח

משטחי שיש למטבח​

מידע נוסף

כיצד בוחרים את האחד מתוך שלל עיצובים של משטחי שיש למטבח?

 

בכל יום אנו מקבלים אינספור החלטות. חלקן קטנות ופשוטות כך שהשפעת התוצאה הינה זמנית או שולית, ואחרות כבדות משקל כך שהן תורגשנה לאורך זמן ובמידה ניכרת.
לעתים ההחלטות נוגעות רק אלינו וישנם מקרים בהם הן משפיעות על הסביבה שלנו- בני זוג, משפחה או חברים. 
כאשר מדובר בהחלטה הקשורה לעיצוב הבית בכלל ועיצוב המטבח בפרט, ברור לנו כי המצב האידיאלי הוא שכל בני המשפחה יתחברו לסגנון, מאחר והמטבח הוא חלל משותף לכולם, בניגוד לחדר שינה שעיצובו אינו מוכרח לקלוע לטעם הרוב.
כאשר אנו מגיעים לבחור משטחי שיש למטבח, עלינו לשאול את עצמנו מספר שאלות מנחות:
-האם אנו מתכננים לבשל ולשהות במטבח מספר ימים בשבוע
-מהו גודלו של משטח העבודה הדרוש לנו
-האם אנו מעוניינים שגוון המשטח ישתלב עם צבעי המקרר ומכשירי החשמל במטבח, או לחילופין יוסיף ניגודיות של צבע וצבעוניות לעיצוב הכולל. 
-האם אנו מכוונים לעיצוב אקלקטי ומרובה צבעים ומרקמים, או שמא מראה סולידי ונקי 
לאחר שסידרתם את המחשבות עוד קצת והבנתם אף יותר את הכיוון העיקרי שלכם, תוכלו לגשת להיצע הרחב העומד לרשותכם מבלי להתבלבל או ללכת לאיבוד במגוון האפשרויות.
כאשר תגיעו אלינו נשאל אתכם מספר שאלות על מנת להבין את החזון שלכם וכך לייעץ ולהמליץ לכם על המוצרים שלנו.
 

אז אילו משטחי שיש למטבח תופסים את העין שלכם?
 

האם המבט שלכם תמיד הולך לכיוון הצבעוני והמיוחד? האם אתם מדמיינים צבעים עזים ומרעננים במטבח החלומות שלכם? או אולי מטבח לבן עם שיש פנינה מנצנץ?
הסגנונות, הטרנדים והעיצובים משתנים ומתרבים כל הזמן, ויחד עם המעצבים והחברות השונות, גם הלקוחות מקבלים יותר ויותר אופציות ההופכות ליותר לגיטימיות, גם אם בעבר נחשבו לשונות ואף תמוהות.
אנו בקולודוני תעשיות אוהבים לחדש ללקוחותינו, ולכן נמצאים בחיפוש תמידי אחר עיצובים חדשניים, מקוריים והמשלבים גם איכות בתוך כל היופי הזה.
ישנם לקוחות המחליטים מראש על מספר גוונים אפשריים עבורם בהתאם לעיצוב השולט בבית, ובוחרים מה מתאים להם מתוך טווח קבוע מראש, וישנם לקוחות המעדיפים ראשית להיחשף לקולקציות השונות, ורק אז לבחור מתוכן את מה שאהבו בהתאם למגבלות העיצוב הקיים. 
אם אתם מחפשים משטחי שיש למטבח ומעוניינים לגלות רעיונות ועיצובים מיוחדים מחומרי גלם איכותיים,צרו עימנו קשר ואנו נשמח לקחת חלק בעיצוב המטבח שחלמתם עליו.

 

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים