שיש למטבח​

מידע נוסף

חשוב לקבל יעוץ לפני רכישה


לפני שאתם ניגשים לתחום של עיצוב מטבחים, חשוב יהיה לקבל יעוץ מקדים, כי התחום התפתח בצעדי ענק, כולל שפע רב של נושאים ועל כן דורש מקצועיות רבה בכל הקשור לטיב ואיכות חומרי הגלם שהפכו לפונקציה בלתי נפרדת מתחום ה שיש למטבח. גם כדי לעצב מטבח חשוב לבחור זאת בהתאמה לחומרי הגלם, החל מבחירת טיב וגודל הארונות, מכשירי החשמל ועד לבדוק לחצים של משקל, לחות ואף זוויות מסוימות בתכנון המטבח כולו צריכים להיעשות תחת פיקוח מקצועי עם עמידה בתקן של מכון התקנים. 


שיש למטבחים לקנות רק עם תו תקן


כיום כל המטבחים מעוצבים כיום תחת מבדקים קפדניים מאוד המבטיחים לצרכנים חווית עיצוב איכותית ומרהיבה ביותר. המטבח מעוצב כיום בעידן טכנולוגי מתקדם עם שילובים מתקדמים שונים וחומרים רבים. כל אלו יוצרים עיצוב מעורר רושם, ומטבח מרהיב וחדשני.עיצוב המטבח המודרני אינו מתפשר בכל הקשור לקדמה, למראה חד ומרשים והכל תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח ולעיצוב חדר האירוח כולו. כיום המטבחים כולם הם מודרניים ולכן מתאפיינים בשילוב הרמוני וחדשני של כל הפרמטרים כולם – אם זה העיצוב, המרחב במקום, ואם זה שילוב צבעים מרשים ומרגש וכדומה. מטבחים עם שיש כוללים כיום חומרי יצור איכותיים, חברות מטבחים בעלות תו תקן, שילובי טכנולוגיות חדשניות ואף מפתיעות ועיצוב המשתלב בהתאמה לעיצוב הבית כולו. שלל המטבחים המודרניים כוללים בין היתר קרמיקה, הרכבת שיש למטבח או אי מטבח, פרזול, מגוון אין סופי של ארונות מטבח מחומרי ייצור שונים ובשילובים מגוונים, ועד לתחום של התקנת מכשור ייחודי ומתקדם. המטבחים כיום מתאפיינים כמטבחי יוקרה חדשניים ואופנתיים ביותר, ועם זאת קיים מגוון עיצובי של מטבחים סטנדרטיים, שממשיכים להיות אופנתיים ומתאימים לכל תקציב ודרישה שלכם. 


שיש למטבח יוצרים מטבחים מודרניים


אין ספק כי בעיקר בעשור האחרון המטבחים המודרניים עם משטחי השיש המרהיבים תפסו מקום עיקרי ובלתי נפרד כחלק מהעיצוב הכללי של הבית כיום, והמטבח הפך למקום מרכזי בתחום האירוח והבישול. המטבחים המודרניים בשילובי שיש מחומרים שונים מסוגננים כיום לרוב בצורה חמימה או בצורה מסורתית ועם זאת הם תמיד מרשימים ויוקרתיים כי תחום עיצוב המטבחים כולל מגוון רחב של עיצובים בשילוב חדשנות.

 

למטבח לבחור שיש רק עם תו תקן

 

 כל המטבחים מעוצבים כיום כמשטחי עבודה יוקרתיים בעיצוב שלהם ולא רק המיועדים לבישול, ולכן הם גם עוברים תחת מבדקים קפדניים מאוד המבטיחים לצרכנים חווית עיצוב איכותית ומרהיבה ביותר. המטבח מעוצב כיום בעידן טכנולוגי מתקדם עם חומרים רבים. כל אלו יוצרים עיצוב מעורר רושם, ומטבח מרהיב וחדשני.עיצוב המטבח המודרני אינו מתפשר בכל הקשור לקדמה, למראה חד ומרשים והכל תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח. כיום המטבחים כולם הם מודרניים ולכן מתאפיינים בשילוב הרמוני וחדשני של כל הפרמטרים כולם – אם זה העיצוב, המרחב במקום, ואם זה שילוב צבעים מרשים ומרגש וכדומה. מטבחים עם שיש כוללים כיום חומרי יצור איכותיים, חברות מטבחים בעלות תו תקן, שילובי טכנולוגיות חדשניות ואף מפתיעות. שלל המטבחים המודרניים כוללים בין היתר קרמיקה, הרכבת שיש או אי מטבח, פרזול, מגוון אין סופי של ארונות מטבח מחומרי ייצור שונים ובשילובים מגוונים, ועד לתחום של התקנת מכשור ייחודי ומתקדם. המטבחים כיום מתאפיינים כמטבחי יוקרה חדשניים ואופנתיים ביותר, ועם זאת קיים מגוון עיצובי של מטבחים סטנדרטיים, שממשיכים להיות אופנתיים.

 

המטבחים מודרניים יותר

 

אין ספק כי בעיקר בעשור האחרון מקורות העיצוב הפכו למגוונים הרבה יותר, והמטבחים המודרניים עם משטחי השיש המרהיבים תפסו מקום עיקרי ובלתי נפרד כחלק מהעיצוב הכללי, והמטבח הפך למקום מרכזי בתחום האירוח והבישול. המטבחים המודרניים בשילובי שיש מחומרים שונים מסוגננים כיום לרוב בצורה מסורתית ועם זאת הם תמיד מרשימים ויוקרתיים כי תחום עיצוב המטבחים כולל מגוון רחב של עיצובים.

 

שיש למטבח לקבל יעוץ מקצועי לפני רכישה

 

להרכיב שיש זו משימה לא פשוטה שעולה לא מעט כסף, אז לפני שאתם ניגשים לתחום של עיצוב מטבחים, חשוב יהיה לקבל יעוץ מקדים, כי התחום כולל שפע רב של נושאים ועל כן דורש מקצועיות רבה בכל הקשור לטיב ואיכות חומרי הגלם שהפכו לפונקציה בלתי נפרדת מתחום השיש למטבחים. גם כדי לעצב מטבח חשוב לבחור זאת בהתאמה לחומרי הגלם, החל מבחירת טיב וגודל הארונות ועד לבדוק לחצים של משקל, לחות ואף זוויות מסוימות בתכנון המטבח כולו צריכים להיעשות תחת פיקוח מקצועי עם תקן של מכון התקנים.

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים