שיש למטבח​

שיש למטבח

מידע נוסף

מבחר עיצובי שיש למטבח

בניגוד לכלי מטבח, שאינם בעלי השפעה דומיננטית על מראה המטבח, ובניגוד לרהיטים ומכשירי חשמל כמו מקרר ותנור לדוגמא, כאשר אנו בוחרים שיש למטבח - ברור לנו כי הוא יכתיב את הטון לכל רהיט, כלי או פריט עיצובי שיגיע אחריו. 
מאחר ולרוב משטח השיש הוא המשטח בעל השטח הרחב ביותר במטבח- צבעו הופך להיות הדומיננטי בחלל, ועל כן רצוי שיתכתב עם יתר מרכיבי העיצוב הקיימים בו על מנת ליצור אווירה שלווה.
ישנם סוגים רבים של חומרי גלם, גוונים, מרקמים וגדלים של משטחי שיש, ולכן בעת בחירת משטח שכזה עבור המטבח שלנו- עלינו להכין שיעורי בית יסודיים מבעוד מועד.
ראשית כמובן שנרצה למדוד את גודל החלל המיועד למשטח, בין אם המטבח מאפשר מקום למשטח ישר ומלבני בלבד, ובין אם חיבור מספר משטחים היוצרים יחד את האות ריש. 
לאחר שבדקנו מהן המידות המדוייקות של חלל השיש שלנו, נרצה לבחון מספר אפשרויות לגוונים שונים העשויים להתאים, וזאת על פי גווני הרהיטים ומכשירי החשמל העיקריים במטבח, כאמור מקרר, תנור, כיריים ומיקסר צבעוני במידה והוא מוצג על השיש כדרך קבע. 
כאשר כל אלה מגיעים בגוונים תואמים או משלימים, ישנה תחושה של הרמוניה התורמת רבות לעיצוב עצמו. 
אצלנו תמצאו מגוון עיצובים בגוונים רבים, במרקמים שונים, שיתאימו לכולם- מהסולידיים שבינינו ועד להרפתקניים בנו. 
בחירת משטח עבודה במטבח לא מוכרחה להיות החלטה קשה, במיוחד כאשר אנו מלווים את לקוחותינו ומייעצים להם לאחר בירור העדפות וחזון עיצובי.
אנו מזמינים אתכם ליהנות מעולם שלם של צבע, יופי ואיכות ולהיעזר בנו בבחירתכם הבאה.
 

שיש למטבחים מכל הסוגים ומכל המינים

 

בעבר, כאשר היינו נכנסים לבית וחולפים על פני המטבח, היינו מצפים לראות משטח שיש דומה (אם לא זהה) במרבית הבתים- בעובי, גוון ועיצוב דומה אצל כולם, ואף כיום בבתיהם של סבינו וסבותינו אנו רגילים למראה השיש הקבוע המאפיין את מראה המטבח.
בעבר היה משטח השיש במטבח מרכיב הכרחי ובלתי נפרד ממנו, ועדיין לא כזה המכתיב את הטון או מהווה או תופס את העין, ובאופן כללי היה אחד הפריטים שהושקעה בו מעט תשומת לב עיצובית. 
בימינו שיש למטבח כולל עיצובים רבים בגוונים סולידיים לצד צבעים עזים, וישנו משחק רב במרקמים ובנראות. 
לנו חשוב שכל לקוח ימצא אצלנו את המוצר המדבר אליו ואל ההעדפה שלו- שקטה או נועזת ככל שתהיה. 
 

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים