שיש קיסטון

שיש לפיטק

מידע נוסף

משטח העבודה המשמש אותנו בחיי היום יום במטבח הינו בין הגורמים המשמעותיים המשפיעים על איכות החיים שלנו. בין אם מדובר בהכנת ארוחות ערב ובין אם מדובר בשימוש סטנדרטי במטבח, חשוב לוודא כי הנוחות, הזמינות והמרחב לעבודה מתאימים לצרכים הייחודיים שלכם.

 

באופן זה, משטח עבודה מצומצם או כזה העשוי מחומרי גלם לא איכותיים, לא יתאים למשפחות הנוהגות לבשל בתדירות גבוהה. מאידך, משטח עבודה נרחב המשתלט על חללים פנויים במטבח יהיה בזבוז של מקום עבור משפחות שאינן נוהגות לבשל הרבה אבל אוהבות לארח וזקוקות למרחב פנוי.

 

יתרונותיו של שיש K STONE

 

שיש K STONE, או כפי שרבים מכירים אותו בישראל, קיסטון, מיוצר ממשטחי קוורץ סינתטיים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם כולו בשל היתרונות הרבים שלהם.  משטחי עבודה למטבח מסוג קיסטון מצטיינים בהיותם יציבים ועמידים במשך שנים רבות, מתאימים לסוגים שונים של מטבחים ואורחות חיים, עמידים בפני כתמים מסוגים שונים, שומרים על המראה הייחודי שלהם ומאפשרים חיתוך, הכנה, חשיפה לטמפרטורות גבוהות וסוגים שונים של תנאים חיצוניים, בלי לפגוע באיכות השיש.

 

 

יתרונותיו של שיש קיסטון

 

שיש קיסטון הינו שילוב של אבן טבעית ואבן סינתטית. שילוב זה מעניק לשיש מראה מרשים וסגנון יוקרתי מבלי לאבד את היציבות המוקנית לו הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות המכניסות אבנים סינתטיות ודבקים מקצועיים. היציבות מזה והגמישות מזה הן שהופכות את שיש הקיסטון לאחד המשטחים המבוקשים והפופולאריים ביותר במטבחים ישראליים וברחבי העולם בכלל.

 

 

תחזוקה פשוטה

 

שלא כמו אבן טבעית, שיש הקיסטון עמיד למפגעים שונים כמו שריטות וחבלות שונות. בנוסף, ניקוי השיש הינו בין המטלות הפשוטות ביותר משום שהוא אינו סופג את הכתמים לתוך החומר ושומר על יציבותו למשך שנים רבות. ברוב המקרים, די במטלית לחה וחומר ניקוי כללי על מנת לשמור על המראה המבריק והמרשים של השיש.

 

 

התאמה אישית למטבח שלכם

 

משטחי עבודה למטבח המיוצרים מאבן קיסטון ניחנים בהיותם גמישים לתכנונים שונים והתאמה לצורות מטבחים מגוונות. באופן זה, מטבחים קטנים וגדולים, כפריים ועירוניים, משוכללים ופשוטים יותר – משלבים את אבן הקיסטון בצורה טבעית במראה הכללי של הבית.

שלא כמו אבן טבעית, שיש הקיסטון מאפשר בחירה מתוך אינספור גוונים העומדים לרשות הלקוח. הגוונים הרבים כוללים מרקמים מעניינים, שילובים של עיטורים שונים ותמהילים שונים של צבע כך שבתהליך היצירה הזה – אתם המנצחים על המראה הסופי של השיש ולוקחים חלק פעיל בעיצוב המראה של המטבח שלכם.

 

פרטים טכניים חשובים

 

בחירת שיש קיסטון שישמש משטח עבודה למטבח מצריכה היכרות עם המידות הכלליות של השיש והמידות הדרושות במטבח הפרטי שלנו. ברירת המחדל של האבן מגיעה בגודל סטנדרטי, על פי מידות של לוחות שהוכתבו מראש בתהליך הייצור.

 

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים