שיש קוורץ

שיש לפיטק

מידע נוסף

שיש המטבח הינו בין האלמנטים הכי משפיעים על מראה המטבח. לאחר בחירת המרצפות, הגורם הבא אשר יקנה למטבח שלנו את המראה הכללי שלו הינו משטח העבודה שנבחר. בחירת משטח עבודה מצריכה היכרות כללית עם הנתונים הקיימים, עם סוגי השיש הנפוצים בישראל, עם היתרונות והחסרונות של כל משטח ומידת ההתאמה של כל סוג לצרכים האישיים שלנו.

יתרונותיו של שיש קוורץ

 

שיש קוורץ הינו בין המשטחים המקובלים והאהובים במטבחים רבים, ויש לכך סיבה טובה. משטחי הקוורץ הפכו לבין הסוגים הפופולאריים ביותר בישראל ובעולם כולו, ולא בכדי.

 

 

שיש היישר מהטבע

שיש הקוורץ מיוצר ממינרל רב עוצמה הנוצר בטבע ללא התערבות אדם. הקוורץ נוצר בשכבות העמוקות של האדמה, המאפשרות את התגבשותו ואת יצירתו של משטח בעל עמידות ויציבות למשך שנים רבות. התגבשות השיש מתקיימת בטמפרטורה של 600 מעלות צלזיוס, המבטיחה את העמידות שלו נוכח תנאים שונים ומגוונים, גם במזג האוויר הישראלי הכולל קיצים חמים, לחות גבוהה וחשיפה לאוויר יבש או מזוהם לפעמים.

 

 

מגוון עצום של שימושים

בשל תכונותיו הייחודיות של שיש הקוורץ הוא מהווה את הבסיס לתעשיות רבות ומגוונות. נכון להיום משמש הקוורץ לייצור זכוכית, בתעשיות האלקטרוניקה, במעבדות מסוגים שונים, בעיצוב בתים ובניינים, מכשירים חשמליים, תעשייה כבדה ועוד. הצרכנים הפרטיים מכירים את שיש הקוורץ בעיקר ממטבחים ישראליים וחדרי אמבטיה בהם הקוורץ מככב יותר מכל סוג שיש אחר.

 

 

עמידות שאין שנייה לה

 

שלא כמו אבני שיש טבעיות מזה או אבני שיש סינתטיות מזה, אבן הקוורץ הינה שילוב של התכונות החזקות. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות הופך את שיש הקוורץ למשטח רב עוצמה, הודות להיותו בעל מבנה גבישי. מבנה זה הוא המקנה לו עמידות בפני שריטות שונות, סדקים ומכות חזקות.

 

 

תחזוקה מינימליסטית

בשל היות השיש עמיד לכתמים, שריטות ומכות קשות אחרות, כמעט ואין צורך בתחזוקה שוטפת של השיש. שלא כמו אבנים בעלות איכות ירודה הסופגות כתמים ומצריכות תחזוקה שוטפת ושימוש בחומרי ניקיון מיוחדים על מנת להסיר כתמים, שיש קוורץ שומר על המראה שלו גם כעבור שנים רבות, ללא כתמים וללא שינויי צבע המהווים תופעה נפוצה בקרב משטחי שיש. התחזוקה המינימלית של שיש הקוורץ הופכת אותו לאחד החומרים הפופולאריים ביותר במטבחים ישראליים ובחדרי אמבטיה בעיצובים שונים.

 

 

מגוון עיצובים וגימורים

הודות לשיעור הגבוה של אבן הקוורץ במשטחי השיש, התרכובת הנוצרת היא בעלת גמישות מרבית המעניקה לה את היכולת להשתנות על פי הטעם האישי של הלקוח. נוחות העיצוב והעבודה עם משטחי הקוורץ מעניקה ללקוח את היכולת להתוות את העיצוב הכללי, את הצבע הרצוי, הגוון האידאלי, המרקם המתאים ואופן השילוב של השיש במראה הכללי של המטבח. בשל המגוון העצום של האפשרויות שמעניק שיש הקוורץ, תוכלו להגשים חלומות וליהנות משיש סטייליסטי ייחודי.

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים