לפיטק

יתרונות השימוש בשיש לפיטק

שיש לפיטק

מידע נוסף

משטח מסוג לפיטק הוא השיש המתקדם ביותר כיום בתעשיית השיש. יש לו יתרונות רבים מספור ולא בכדי הוא הסוג המועדף ביותר על כל בונה משפץ מעצב ואדריכל בכל מקום בעולם. לפיטק הינה חברה איטלקית המתמחה בייצור מוצרים מהפכניים, עמידים ואקולוגיים בתחומי האבן והשיש ובעלת מספר תכונות מרכזיות:

 

אחד היתרונות הבולטים של משטחי לפיטק היא האפשרות להניח סירים לוהטים ואין שום בעיה לנקות אותם בחומרי הניקוי החזקים ביותר שיש. כל המשטחים בעלי גוף מלא כלומר, מיוצרים בטכנולוגיה שהצבע, המרקם והצורה עוברים לכל עובי החומר מה שיוצר לוח המדמה לחלוטין מוצר טבעי ומאפשר עיבוד של הקנט בדומה לחומרים טבעיים. משטחי הלפיטק הינם אנטיבקטריאלים פני המשטח נקיים מנקבוביות ולכן אינם סופגים נוזלים ועמידים במיוחד בפני כתמים, עובש וחיידקים. כמו כן, ניתנים המשטחים לניקוי בקלות רבה ועמידים בפני שריטות.

 

בניגוד למשטחי קוורץ משטחי לפיטק מיוצרים מ- 100% מרכיבים טבעיים ולכן השפעות של מזג אוויר וקרני השמש לא משפיעים עליו ולא משנים את הצבע שלו ולכן,  הם הפתרון האידיאלי למשטחי עבודה במטבח ובמטבחים חיצוניים, חיפוי קירות פנים וחוץ, משטחים לחדרי רחצה, ריצוף, מדרגות, בריכות וקמינים.

 

לפיטק הוא המשטח המתקדם והעמיד ביותר שיש. ניתן להשיג את משטחי השיש בעובי של 12 מ"מ, 20 מ"מ ו- 30 מ"מ. משטחי הלפיטק הם הגדולים ביותר שקיימים בשוק (340*155) ולכן, בזכות גודל הלוחות ניתן לקבל משטחים אחידים עם מינימום של חיבורים מה שמוסיף לתחושת הניקיון והאחידות.

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים