חיפוי למטבח​

חיפוי למטבח

מידע נוסף

חיפוי למטבח- חידוש מלא, ללא כאב הראש הנלווה

 

כשם שהמטבח הוא הלב של הבית, בהתאם הוא גם המקום בו התנועה היא הרבה ביותר מבין חדרי הבית (מלבד השירותים והמקלחת כמובן). מאחר ומרבית בני המשפחה עוברים במטבח פעמים רבות ביום, ולרוב לשם בישולים והכנת ארוחות- באופן טבעי המטבח הוא אזור החשוף בפני כתמים ולכלוך יותר מאזורים אחרים.
תכונות אלה של המטבח כחדר עיקרי בבית, הופכות אותו למאתגר לתחזוקה ולשמירה על הנראות ועל הניקיון שלו. לאט לאט ועם השנים הכתמים והלכלוך עושים את שלהם ומשאירים נזקים קטנים אך בלתי הפיכים על הקירות ועל משטחי העבודה, כך שבמידה ואנו מעוניינים בהברקתם-ייתכן וניאלץ להחליפם.
צביעת קירות מחדש בכל מספר חודשים או לחילופים החלפת משטחי שיש בחדשים, הן אינן מציאותיות בשל סיבות כמו עלויות גבוהות ואף טרחה רבה שאיננה מסתיימת לעולם.
במקום לשבור את הראש ולחשוב כיצד אנו מחזירים למטבח את כבוד האבוד השייך לו- ללא כתמים וללא פגמים, נוכל לחפות אותם ומהר מאוד הם יהיו ממש כמו חדשים.
קראתם נכון, היום כבר לא צריך לשפץ את המטבח ולהזמין משטחי שיש חדש, כשיש לנו אופציה לחדש אותו עם חיפוי למטבח שיזכיר לכם בדיוק מדוע התאהבתם במטבח שלכם מלכתחילה.
עם החיפויים שלנו תוכלו להיות רגועים מבלי לחשוש מכתמים או נזקים שיצוצו.
הצטרפו אלינו ותוכלו ליהנות מכל היתרונות שבמטבח משופץ- בזמן קצר וללא המאמץ הכרוך בכך. 
 

אילו חיפויים למטבח כדאי לכם לבחור?
 

במשך השנים אנחנו לא בדיוק חסים על המטבח שלנו. הוא משרת אותנו לארוחות זריזות שלרוב גורמות לכתמים נאמנים, הוא נמצא שם עבורנו בכל ארוחת חג ובכל ארוחת שישי כאשר אנו מארחים את המשפחות שלנו ומנצלים כל סנטימטר מרובע שיש למטבח להציע. בסופו של דבר הוא שם בשבילנו ואנחנו מוכרחים גם לדעת לגמול לו טובה.
יחד איתנו ועם היכולות הקולינריות שלנו, גם המטבח משתנה ומשתדרג ולאט הופך למקום המשרת אותנו מספר פעמים ביום וללא תלות בשעה. 
על מנת שנוכל ליהנות ממנו לאורך זמן, ולהרגיש כי המטבח הוא חלל רגוע שנעים לנו לעבוד במרחביו- עלינו לדעת לתחזק אותו בצורה הטובה ביותר.
מעבר לניקיונו באופן קבוע, תחזוקת המטבח כוללת גם את השדרוג שלו באופן שיחזיר אותו למצב החדש מבלי לשלם בעבור מטבח חדש.
בכדי להגיע לתוצאה מקסימלית- אנו ממליצים על חיפוי למטבח
לניקיון, לעיצוב ולשקט הנפשי.
 

א.א קולודני תעשיות בע"מ | טלפון: 03-9311576 | פקס: 03-9316550 | רח' רבניצקי 5 א. תעשייה סגולה פ"ת

שלח

שם:

שדה חובה

תודה על פנייתך ניצור אתך קשר בהקדם

טלפון:

שדה חובה

מייל:

שדה חובה

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים