אבן קיסר​

מידע נוסף

ייצור משטחי קוורץ

 

לאור פיתוח של טכנולוגיות חדשות יחד עם תהליכי ייצור מובילים, חברת אבן קיסר יוצרת עיצובים מקוריים, מיוחדים ופורצי דרך בשיתוף פעולה עם המעצבים המובילים וכן ממשיכה תמיד לחשוב על רעיונות חדשים ומתוך שאיפה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים החברה יצרה יצרנו גימורים ומשטחים שונים ועיצובים יוצאי דופן כאשר החברה שמה לעצמה למטרה את תחום החדשנות והעיצוב היוקרתיים ביותר וכן תמיד להמשיך וללוות את הלקוח כדי שיצור בכל חלל עיצוב פנים ייחודי.

 

אבן קיסר קולקציות מגוונות לבחירה

 

החומרים המשובחים והמיוחדים של אבן קיסר עם מגוון הקולקציות והעיצובים הם רבים ביותר- הם כוללים שילוב של האבנים היוקרתיות והיפות ביותר בעולם והכל בשימוש באמצעות טכנולוגיה חדשנית מסוגה, כל זאת כדי להעניק מראה יוצא דופן לכל עיצוב, החל מהמסורתי והקלאסי ועד למודרני ולחדשני. הקולקציה הקלאסית מתאפיינת בצבעים מגוונים אם כקולקציה אידיאלית לבתי מגורים ואם לבתי מסחר. כל המשטחים בעלי מרקמים ותבניות עיצוב שונות. המבחר של החומרים כולל קולקציות אבני חן בעבודת יד ועד לשילובים של חומרי פלדה. מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי פועלים עם אבן קיסר על מנת לגבש מגמות עיצוב חדשניות. שיתופי הפעולה זכו בפרסי עיצוב רבים והם ממלאים תפקיד חשוב בחברה. החיבור למעצבים יוצר פריצה של גבולות במקוריות, בחומר ובעיצוב בכלל. השאיפה היא תמיד לחדש ולקבוע סטנדרטים חדשים ולסלול דרך לסגנונות חדשים בעיצוב, שמעניקים ללקוחות את העיצובים הכי מודרניים. בנוסף כדי לשמור על המראה החדש של משטחי אבן קיסר נדרש למעשה טיפול קל, נוח ומינימאלי. ניקוי המשטחים הוא עם סבון ומים בלבד או עם חומר ניקוי עדין שמבטיח שהברק יישמר למשך שנים, ללא צורך בווקס.

 

אבן הקיסר חדשנות והשקעה בעיצוב

 

אבן קיסר היא חברה החלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים. החברה בעלת השקעה וחדשנות, מחקר ופיתוח רב, והודות לצוות עובדים מקצועי זו אחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום המשטחים. למעלה מעשור אבן קיסר ממשיכה לקבוע טרנדים חדשים בתחום וגם חלוצה בסטנדרטים שלה בשמירה על איכות הסביבה. כאשר זוהי חברה השואפת באופן להגן על הסביבה כפי שהיא שואפת להגן גם על רווחת לקוחותיה תוך כדי מתן פתרונות עיצוב יוקרתיים ביותר.

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח