אבן קיסר

 השקעה וחדשנות

שיש לפיטק

מידע נוסף

חברת אבן קיסר היא חברה למשטחי קוורץ טבעי שנוסדה בשנת 1987, והייתה לחלוצה בשוק משטחי הקוורץ הטבעיים. עם השקעה וחדשנות, מחקר ופיתוח רב, והודות לצוות עובדים מקצועי ומיומן וכן לתשתית שוק מתקדמת זו אחת מהחברות המובילות והדומיננטיות ביותר בתחום המשטחים. למעלה מעשור אבן קיסר ממשיכה לקבוע טרנדים חדשים בתחום זה. החברה מייצרת משטחי קוורץ בשלושה מפעלים בשתי יבשות, שני מפעלים בישראל ומפעל אחד במדינת ג'ורג'יה בארה"ב. החברה גם חלוצה בסטנדרטים שלה בשמירה על איכות הסביבה. כאשר בתהליך היצור יש מחזור רב ואף מחזור של האבק הנוצר כתוצאה מהובלה ימית, מטיפול במוצרים או מהייצור ומהעיבוד. זוהי חברה השואפת באופן להגן על הסביבה כפי שהיא שואפת להגן גם על רווחת לקוחותיה.

 

 

אבן קיסר תעשיית ייצור של משטחי קוורץ

 

בפיתוח של טכנולוגיות חדשות ותהליכי ייצור מובילים החברה יוצרת עיצובים מקוריים, מיוחדים ופורצי דרך בשיתוף פעולה עם המעצבים המובילים וממשיכה תמיד לחשוב על רעיונות חדשים ומתוך שאיפה מתמדת לחדשנות. לאורך השנים החברה יצרה יצרנו גימורים ומשטחים שונים ועיצובים יוצאי דופן כאשר החברה מלווה את הלקוח כדי שיצור בכל חלל עיצוב פנים ייחודי.

 

 

אבן קיסר קולקציות רבות

 

מגוון החומרים של אבן קיסר הם רבים ביותר- בשילוב של האבנים היפות ביותר בעולם ובשימוש באמצעות טכנולוגיה חדשנית מסוגה להעניק מראה יוצא דופן לכל עיצוב, החל מהמסורתי והקלאסי ועד למודרני ולחדשני. הקולקציה הקלאסית מתאפיינת בצבעים מגוונים החל מגווני אפור עד לצבעוניות ססגונית. זוהי קולקציה אידיאלית לבתי מגורים ולבתי מסחר. המשטחים בעלי מרקמים ותבניות עיצוב שונות, דבר המוסיף למגע ולתחושה ייחודיים ונותן ביטוי אמיתי לכל סגנון עיצוב נבחר. קולקציית אבני חן בעבודת יד ועד לשילובים של חומרי פלדה מעניקים תוספת משמעותית לכל עיצוב הפנים. מעצבים ואדריכלים בעלי שם עולמי פועלים עם אבן קיסר על מנת לגבש מגמות עיצוב חדשניות. שיתופי הפעולה זכו בפרסי עיצוב רבים והם ממלאים תפקיד חשוב בחברה. החיבור למעצבים יוצר פריצה של גבולות במקוריות, בחומר ובעיצוב בכלל. השאיפה היא תמיד לחדש ולקבוע סטנדרטים חדשים ולסלול דרך לסגנונות חדשים בעיצוב, שמעניקים ללקוחות את העיצובים הכי מודרניים. בנוסף כדי לשמור על המראה החדש של משטחי אבן קיסר נדרש למעשה טיפול קל, נוח ומינימאלי. ניקוי המשטחים הוא עם סבון ומים בלבד או בעזרת חומר ניקוי עדין שמבטיח שהברק יישמר למשך שנים רבות, ואין צורך בווקס.

שיש לבן למטבח
שיש לבן למטבח
משטחי שיש למטבח
שיש לבן למטבח
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבחים
שיש למטבח